Tipy

Jak mít sexy zadek

Která žena by nechtěla mít dokonalé pozadí. Bohužel ne každé se to podaří. Přitom stačí pár zajímavých a osvědčených tipů, které jsou zcela jednoduché, ale účinné. Nejen, že se vám s jejich pomocí posílí zadek, ale zpevníte si svaly na stehnech a dokonce i vyrýsujete sexy bříško.

Bez práce nejsou koláče, což platí i v případě sexy zadku. Když budete jen celý den sedět a cpát se vším možným, tak na tom nic pěkného rozhodně nebude. Krásný zadek bude chtít i trochu dřiny, která se vyplatí.

Chce to hlavně pevnou vůli a odhodlanost. Je to sice běh na delší trať, ale až se vám podaří doběhnout do úspěšného cíle, uvidíte, že se to úsilí vyplatilo.

Nespoléhejte jen na běh a plavání

Kondiční běh je dobrá věc a i když pomáhá se zpevněním svalstva, rozhodně se díky tomu nestanete majitelkou toho hezčího pozadí. Zkuste k tomu přidat i běhání po schodech.

Co se týká plavání, tam je to zpestření tréninku a pomoc s uvolněním svalů po jeho absolvování. Hýžďové svalstvo se sice plaváním trochu posílí, ale ani to nestačí. Největší výhodou této aktivity je podpora krevního oběhu i zvýšení fyzické kondice.

Chcete-li hýždě trochu zformovat, naučte se několik cílených cviků, které vám s tím pomohou. Zejména se to týká dřepů a výpadů.

Motivujte se

Pro začátek je důležité zmínit, že pro sexy zadek není zásadní jen fyzický aspekt, ale také ten psychický. To znamená, že když se do něčeho takového pustíte, musí vás to bavit. Radujte se i z maličkostí, ať už se to týká změny stravování i celkové životosprávy nebo třeba pohybových aktivit.

Vyberte si vždy to, co se vám nejvíc líbí a vyhovuje vám to. Musíte se u toho dobře cítit a mít pocit štěstí. Naučte se pravidelně odměňovat. Řekněte si, co si za dobře odvedenou práci, do které se kvůli svému pozadí pustíte, dáte za odměnu. Může to být nějaká maličkost, jako sexy šaty, oběd v luxusní restauraci, wellness pobyt atd.

Ovládejte své chutě

Chutě na sladké jsou tím největším problémem. Často nás natolik ovládá, že jsme schopni sníst na posezení tolik cukru, až nám z toho jde hlava kolem.

Musíte se těchto chutí zbavit a nejlépe toho dosáhnete tím, že si budete udržovat hladinu krevního cukru v optimální výšce. V praxi to znamená dodržovat pravidelný čas jídla, ideálně každé tři hodiny.

Nesmíte hladovět a na svůj jídelníček zařadit dostatečné množství zeleniny a také bílkovin. Ráno je potřeba nastartovat metabolismus, čehož dosáhnete vypitím sklenice vlažné vody s citronovou šťávou. Nezapomeňte rovněž na pravidelný pitný režim.

Naučte se jezdit na bruslích

In-line/kolečkové brusle řada lidí odsuzuje, ale je to škoda. Jedná se totiž o značně příjemný a dynamický sport. Můžeme se mu věnovat venku na čerstvém vzduchu, navíc nemusíte jezdit jen kolem domu, ale vyrazit na bruslích třeba do parku či kamkoliv jinam do přírody.

Na bruslích si hravě procvičíte i posílíte svalstvo celého těla. Výhodou je, že nedochází k zatěžování kloubů. Pokud jde o možnost zhubnout, pak jsou brusle ideálním pomocníkem. Pomocí in-line bruslí posílíte hýždě, zpevníte stehna i bříško.

Změna jídelníčku je nezbytná

Trénink je jen první krok k hezky tvarovanému zadečku. Tím dalším je vhodná životospráva a také pečlivě zvolený jídelníček. Ostatně pro pevný zadek je kvalitní strava nejdůležitější.

Začněte tím, že se budete vyhýbat sladkému, odstraníte z jídelníčku bílé pečivo a také nebudete příliš konzumovat potraviny zvyšující hladinu estrogenů v těle.

To mohou být například sójové výrobky. Další co pomáhá, je snížit příjem energie ze sacharidů. Místo nich o trochu zvyšte příjem zdravých tuků.

Masáž je velmi prospěšná

Masáž zaměřená na určité pasáže je velmi prospěšná. Vyhladí pokožku a zpevní problémové partie. Skvěle funguje tzv. lymfodrenáž. Ta může být manuální nebo také přístrojová, kdy se používají nafukovací tlakové kalhoty.

Faktem je, že vás sice nezbaví přebytečného tuku, ale dokonale uvolní proudění lymfy v těle, navíc přispívá k pročištění organismu. Vynikající je také medová masáž, která nejen pomáhá se zpevněním pokožky, ale i detoxikací.

Podívejte se na tipy, jak si udržet mladistvý vzhled, zjistěte, proč se vyplatí cvičit v páru, jaké chyby děláme při hubnutí a jakých TOP 5 triků funguje na perfektní vytvarování prsou. Nezapomeňte také před zimou posílit imunitu, ať už otužováním či v sauně

Přidat komentář