Tipy Zdraví

TOP 5 triků na perfektní vytvarování prsou

Každá žena si přeje mít krásné a bujné poprsí, a to nejen v mládí, ale i v pozdějším věku. Pokud chcete předvádět opravdu výstavní hrudník, musíte pro něj také něco udělat a rozhodně nemyslíme plastickou operaci.

Nikdy není pozdě na to, začít na svém hrudníku pracovat. Důležitá je pravidelná hydratace pokožky a posilování, ale i další faktory. Často i maličkost jako nová podprsenka může přispět k lepšímu pocitu.

Výběr správné podprsenky je základ

Přestože se na svém oblečení často snažíme šetřit, tak na podprsence by to mělo být naopak. Pokud bude vaše spodní prádlo v podobě podprsenky nekvalitní nebo nebude mít vhodný střih, vaše poprsí se bude cítit, jako když ho mučíte.

Nesprávný střih může být i příčinou, že vaše prsa vypadají divně. Špatná podprsenka může klidně vyvolat efekt, že žádná prsa nemáte nebo naopak, že si v podprsence nesete dva buldoky navíc.

Můžete klidně cvičit celý den a přesto s nevhodnou podprsenkou nebudete nikdy vypadat k světu. Základem všeho je, abyste vybrala takový model, ve kterém se budete cítit dobře.

To znamená, že vás prádlo nebude svírat, tlačit, škrábat, ani vám z něj nebude nikde nic vypadávat. Podprsenka není jen problémem krásy, ale rovněž zdraví. Zvlášť ty ženy, jež vlastní nadměrně velká prsa, by měly nosit podprsenku neustále, tedy celých 24 hodin.

Hydratace je nezbytná

Pokud má pokožka neustále vypadat zdravě a mladistvě, potřebuje pravidelnou a dostatečnou hydrataci, což platí i o vašem poprsí. Jedině díky pravidelnému mazání krémem či tělovým mlékem, budou vaše prsa ve formě.

Nezapomínejte je namazat i po osprchování. Roztírání krému či mléka rozhodně neberte na lehkou váhu a dejte si na něm pořádně záležet. Zkuste obyčejné natírání pojmout jako masáž a nejen, že bude poprsí hydratované, ale ještě si ho tím trochu zpevníte. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou.

Vodní masáž pro prsa

Co se týká masáže tak s tou už se dá začít v průběhu sprchování. Podle odborníků je velmi vhodná masáž prsou pomocí proudu studené vody, pokud možno každý den. Tuto činnost je nutné opakovat nejméně dva týdny den co den, aby žena pocítila změnu.

Jestli máte pocit, že by byla vhodnější masáž prsou teplou vodou, jste na omylu. Působením teplé vody totiž dochází k uvolňování prsní tkáně a prsa naopak začínají ztrácet pevnost. Účinek je tedy naprosto opačný. Existují i masážní hlavice umožňující zvolit si jemnější proud vody, který je mnohem vhodnější. Pamatujte si, že masáž vodou musí být pro ženu příjemná a nesmí jí to bolet.

Léčivé bylinky

Mnozí z nás nedají na bylinky dopustit, neboť jsou schopné pomoci se spoustou zdravotních neduhů. Jejich léčivá síla se využívá právě i v souvislosti se zpevňováním poprsí.

Jestli se vám zdají ostatní metody zdlouhavé, pak vsaďte na bylinky. Stačí k tomu mletá semena pískavice z řeckého sena. Třikrát denně aplikujte ½ lžičky. Pískavice má nejen pozitivní účinek na zpevnění ňader, ale působí také jako afrodiziakum.

Pravidelné cvičení

Když už posilujeme stehna, zadeček či bříško, tak proč to nezkusit i s poprsím. Pomocí speciálních cviků je možné oddálit nežádoucí působení gravitace. Ideální jsou třeba kliky proti zdi.

V podstatě je postup podobný jako u klasických kliků, ale cvičení není tak náročné, protože máte tělo ve svislé poloze. Zkuste také tlačit dlaněmi před hrudníkem proti sobě v pravidelných intervalech po pěti vteřinách. Kdo rád plave, ten by si měl pravidelně zaskočit udělat pár bazénů ve stylu prsa. Vhodné jsou i pomůcky, například činky, lahve s vodou a podobně.

Na našich stránkách najdete i další zajímavé články. Mrkněte jak poznat éčka levou zadní, proč jsou chia semínka malý zázrak nebo jak hubnout s chytrým telefonem či podle horoskopu.

Přidat komentář