Tipy

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Vánoční dárky pro ženy

Neunikli každoročnímu šílenství prodejců a už i vy víte, že Vánoce jsou za dveřmi? V říjnu byla ta výzdoba výloh a obchodů ještě trochu předčasná, ale teď už je vážně na čase začít shánět dárky.

Pokud si myslíte, že žena nepozná, když dostane dárky pořizované ve spěchu a bez rozmyslu, tak se mýlíte. Na útok do obchodů 23. prosince rovnou zapomeňte. Tedy pokud chcete vyvolat opravdovou radost a ne tu hranou, kterou ženy ze slušnosti velmi často uplatňují. Vy si pak myslíte, jak jste to „zmákli“ a ona zatím v noci brečí do polštáře s obrázkem vysněného kuchyňského robotu. Jistě, taková situace je trochu přehnaná, ale ženy obecně bývají z dárků zklamané mnohem častěji než muži a přitom je tak jednoduché je potěšit. Nevíte jak? Tak čtěte dál …

Pravidlo číslo 1

Ať jste partner, kamarádka, maminka nebo sestřenice, pokud chcete potěšit něžné pohlaví, stačí poslouchat. Možná to zní, jako hloupost, možná jako klišé, ale prostě je to tak. Ženy nejsou vůbec hloupé, hlavně pokud jde o dárky – formou náznaků, narážek a někdy i napřímo vám dávají najevo, co si přejí a po čem touží. Ano, opravdu vám nevypráví o tom zázračném krému, jen aby řeč nestála. A to, že si každý druhý den stěžují na nepohodlné boty, oprýskané hrnce, nefunkční fén nebo cokoliv jiného vám má také něco napovědět.

Pravidlo číslo jedna je prostě základ, ale i s ním zacházejte opatrně, platí totiž v určitém časovém měřítku. To, že vám na druhém rande řekla, že miluje hrníčky s tučňáky neznamená, že je chce dostávat i po pěti letech při každé příležitosti.

Evergreeny

Když tápete, co dámám či slečnám pořídit a nechcete si s tím příliš lámat hlavu, existují i univerzální dárky. Jsou totiž věci, které 9 z 10 žen ocení vždy, a to už je slušná bilance.

Květinou a šperkem ženu neurazíš. Květinu nechte na narozeniny, svátky a výročí a zaměřte se na druhou část. Hned se hrozíte, protože na brilantový náhrdelník prostě nemáte? O tom to není. Jemný náramek nebo drobné náušnice ženu často potěší více, protože je alespoň mají, kam nosit.

Inspirace pro vás:

Pod kategorii šperků spadá také další věc, co umí jako dárek výborně zafungovat – hodinky. Myslíte si, že jsou k ničemu, protože čas máme všichni na mobilech, ale ty pravé dámské hodinky nejsou jen ukazatelem času, ale také luxusním módním doplňkem, a to ženy umí ocenit.

Když jsme u těch doplňků, dostáváme se plynule k dalšímu zaručenému receptu na nepředstíranou radost u stromečku značkovým kabelkám. Malé, velké, do města, na ples … Druhů kabelek a příležitostí, kam si je vzít je nespočet. Tím chceme říct, že možná zakopáváte o kabelky vaší drahé polovičky/sestry/maminky na každém rohu, ale to neznamená, že jich má dost.

Kabelka jako dárek pro ženu
Foto: pixabay.com

Posledním naším tipem do kolonky evergreenů jsou parfémy. Ženy vůně milují, patří k nim a rády je dostávají. I když má žena jen jednu vůni, kterou nikdy nemění, bude mít radost, když ji dostane. Pokud si nestojí za jedním konkrétním parfémem, podívejte se, který má doma, podle toho určíte tip vůně a pak už si poradíte nebo vám opět milerády poradí asistentky v parfumériích, tam si vůni v klidu vyberete a pak si ji můžete bez starostí objednat za méně peněz přes internet (prodejci z kamenných obchodů odpustí).

Jak dobře ji znáte?

Jestli jste se nevzhlédli v zaručených tipech, samozřejmě máte nespočet dalších možností. Odrazovým můstkem by vám měly být zájmy a záliby dané ženy.

Sháníte dárek pro knihomolku? Možná nezvládnete trefit, jakou přesně by si přála knihu, ale co takhle čtečku elektronických knih? Na cestách hromadnou dopravou (a nejen tam) ji jistě ocení.

Inspirace pro vás:

Tráví téměř všechen volný čas v kuchyni a vymýšlí, čím novým by potěšila chuťové pohárky všech ostatních? Tak to ji určitě ohromíte kuchařkou od známých osobností nebo novým kuchyňským nádobím.

Není tak úplně klasickou dámičkou a raději se zabývá novými technologiemi? Displej na jejím telefonu je tak popraskaný, že sms luští jako detektivku? Nebo na svém počítači hodinu načítá jeden e-mail z práce? Zabruslete do oddělení elektroniky a spojte dárkem příjemné s užitečným.

Elektronika jako vánoční dárek pro ženu
Foto: pixabay.com

Pro někoho to bude znít odvážně, pro někoho lechtivě, ale vybrat třeba erotický dárek (myšleno erotickou pomůcku) také není úplně od věci. Pokud se toho bojíte, můžete začít krásným svůdným prádlem. Záleží vždycky na tom, jak dobře ji znáte. Vybírejte tak, abyste neurazili, ale potěšili.

Na začátku článku jste si možná mysleli, že vybrat ženě vhodný dárek je nadpozemský úkol, ale doufáme, že jsme vás přesvědčili o opaku. Možností je opravdu mnoho a sahají i daleko za hranice našich tipů, další inspirace jsme našli třeba na stránkách dobrávíla, tam je toho o dárcích kupa.

Příště se dozvíte, jakými dárky uspokojíte muže a nepochybujeme, že opět dokážeme nastartovat vaši představivost. Pokud hledáte víc inspirace na vánoční dárky, tak doporučujeme článek 20 tipů na nejlepší vánoční dárky.

Přidat komentář