Tipy

Tipy na vánoční dárky pro muže

Vánoční dárky pro muže

Někdy se zdá, že muži Vánoce nijak zvlášť neprožívají a jejich reakce na dárky za pár korun i za tisíce jsou stejné. Pánové totiž často nedávají emoce najevo, ale to neznamená, že se nedokážou radovat jako malí kluci.

V jiném článku o tipech na vánoční dárky jsme se zaměřili na ženy, teď tedy přicházejí na řadu muži. Ponožky a trenýrky jsou samozřejmě fajn, ty se neztratí, ale pojďme se společně dostat o level výše.

Jako malej Jarda

Nejen při nachlazení se muži dokážou změnit v malé děti. Jsou situace, kdy jejich hravé já prostě vypluje napovrch a náramně si to užívají. Takže pokud si myslíte, že kupovat dospělému chlapovi herní konzoli je hloupost, tak jste na omylu. Možná to ještě sám neví, ale až se naučí hrát za svůj oblíbený fotbalový tým a porážet s ním kohokoliv, uvidíte, jak se mu rozsvítí oči.

xbox jako vánoční dárek pro muže
Foto: pixabay.com

Fanfán Elegán

Někdy jsou chlapi rádi malými děcky, ale jindy se už i oni rádi promění v přitažlivé dospěláky.

Skvělý parfém dokáže často víc, než skvěle padnoucí oblek a také je využitelnější. Nemusíte se ale bát zajít dál ve výbavě koupelnové skříňky. Co takhle sada na holení? Žiletky, strojek či zastřihovač, gel na holení, balzám po holení … to vše muži využijí, ale sami si to málokdy kupují.

Samozřejmě i nějaký ten módní kousek se v šatníku neztratí, a protože jsou muži především praktičtí, radost jim uděláte třeba pěkným páskem (aby jim nepadaly kaťata), nebo pěknou taškou, se kterou se nebudou stydět jít do kanceláře.

Pásek ke kalhotům jako dárek pro muže
Foto: pixabay.com

Doplňkem, který se na pár let umlčel a nyní se opět hlásí o slovo, jsou pánské hodinky. Ty dodávají pánům styl, ať už se jedná o ty klasické, nebo chytré se zajímavým designem.

Sousedovic Toníček …

… možná nemá žádný koníček, ale zbytek mužů ano. Dárky, které podporují mužské hobby, bývají vůbec těmi nejúspěšnějšími i když jim mnohdy nikdo jiný nerozumí.

Máte-li doma kutila, který neustále renovuje, inovuje, sestavuje a vymýšlí, věřte, že vaše možnosti jsou téměř nekonečné. Stejně tak, jako žena bude vždy vědět, že její kuchyň postrádá „X“ spotřebičů a „Y“ pomocníků, bude se takto cítit muž ve své dílně či garáži. A pokud si nevíte vůbec rady a netroufáte si v této kategorii nakupovat, pak sáhněte po boxu na nářadí, ten se hodí vždycky.

box na nářadí jako dárek pro muže
Foto: pixabay.com

Tráví všechny teplejší měsíce na zahradě a ve zbylých přemýšlí, co zasadit příští sezónu? Zahrádkářům se také naděluje velice snadno, od různých knih na dlouhé zimní večery, po zahradní náčiní, pily, sekačky a tak dále.

Další hojně zastoupenou kategorií jsou auto-moto nadšenci. Každý druhý den své čtyř i dvoukolé miláčky blýskají, tajně sní o té drahé autokosmetice nebo alu kolech a tak rádi by si dělali servis sami, ale nemají na to pořádné vybavení … Toho se chytněte! I když to je pro vás španělská vesnice, stojí za to se v nabídce trochu zorientovat. Pokud totiž dokážete vybrat správný dárek z tohoto koutku chlapského světa, budete za skutečnou hvězdu.

Nevadí, pokud ani do jedné ze zmíněných sekcí muž nezapadá. Každý chlap totiž někde ten svůj hobby život má. Možná ho fascinují drony, možná si rád zahází šipky s kamarády u piva nebo zajde na ryby. Může to být cokoliv a vždy se k tomu váže taková hromada věcí, že najít dárek se pro vás stane jednoduchou záležitostí.

Věci, které nezklamou

Jsou věci i vánoční dárky, které můžete koupit a téměř vždy jimi potěšíte, i když je dotyčný třeba úplně nepotřebuje. O tom také obdarovávání není, že?

Vzhledem k tomu, jak jdou technologie neustále dopředu, můžete téměř každý rok vybrat dárky, jako notebooky, tablety, mobilní telefony a podobně, protože ty loňské už jsou svým způsobem zastaralé.

Velkou radost také dokáže vyvolat nová televize. To byste nevěřili, jak se ten fotbal na ní úplně jinak sleduje, je to úplná pastva pro oči!

Tak už máte hlavou plnou nápadů, co koupit dědovi, bráchovi i kolegovi v práci? Doufáme, že ano.

A pokud stále nevíte a nemáte hlavu na vybírání konkrétní věci, co takhle dárkový poukaz pro muže? To by mohlo zabrat ne?


Můžete se mrknout na inspirace ohledně vánočních dárků pro ženy a taky chystáme těžkou kategorii, která se bude zabývat vánočními dárky pro teenagery.

Přidat komentář