Móda Trendy

5 hot letních módních trendů pro rok 2018

Léto už pomalu přebírá vládu nad jarem, příroda hýří všemi barvami a vy nadšeně očekáváte dobrodružné dovolené, nová setkání, romantické schůzky a zmrzlinové dýchánky. Abychom vám poslední jarní dny co nejvíce zpříjemnily, připravili jsme pro vás pět letních módních trendů podle přehlídkových mol, které vás mohou inspirovat, až budete svou loňskou letní garderobu doplňovat novými kousky.

Omamné květiny

Květinové vzory nejsou letním klišé, ale nezbytností. Letos se návrháři zaměřili na velké a jasné motivy, ve kterých budete jednoduše nepřehlédnutelná. Vyzkoušejte například dlouhé šaty ve stylu hippies, které můžete doplnit třeba náušnicemi s peřím a zlatými prsteny v minimalistickém stylu. Sexy působí i volné a vzdušné halenky, které vám budou skvělými společnicemi třeba na pláž či procházky na pražské Náplavce.

Smetanová…Jako zmrzlina

Vyjádřete svou sladkost s krémovými barvami, které vypadají tak lákavě, že se vám sbíhají sliny na lahodný zákusek či oblíbenou vanilkovou zmrzlinu. Jaké odstíny „frčí?“ Vybírat můžete z palety pastelové růžové, modré, lila, jemné oranžové i žluté. Tyto barvy jsou jako stvořené pro elegantní letní kostýmky. Vždyť kdo by se chtěl v létě oblékat do černé? My tedy určitě ne. A pokud nepatříte mezi fanynku kostýmků, nezoufejte. V těchto odstínech seženete i překrásné sukně, halenky či sáčka.

Sportovní elegance

Říká vám něco tento, dříve tolik oblíbený styl? Už se opět vrací do módy a tentokrát s sebou přináší zajímavé kombinace proužků, zářivých barev, zipů a voděodolných materiálů, jejichž praktičnost jistě oceníte během častých letních bouřek. Nebojte se sportovní oblečení kombinovat se sofistikovanou elegancí a uvidíte, že sklidíte úspěch.

Džínoviny není nikdy dost

Džínovina nikdy nevyjde z módy, toto léto však slaví maximální návrat. In je totiž celodžínový look, který vám dodá vzezření nespoutané rebelky. Nezapomínejte ani na vhodné doplňky. Vsadit můžete například na méně nápadné šperky, skvělé jsou třeba kožené náramky či stříbrné přívěsky.

S třásněmi v pohybu

Na kabelkách, kalhotách, šatech i košilích. Tam všude vám dokážou třásně udělat skvělou službu, neboť díky jejich nepřehlédnutelnosti můžete jednoduše upozornit na své přednosti, potlačit případné nedostatky a zároveň se cítit jako hlavní hrdinka westernu z Divokého západu.

Přidat komentář