Móda Trendy

Jak oživit vaši kabelku? Díky originálním popruhům!

Contemporary young businesswoman with drink and handbag using smartphone

Každá z vás má ve svém šatníku minimálně jednu kabelku. Tu nejoblíbenější, po které nejčastěji sáhnete, ať jdete kamkoli. Ceníte si na ní její vzhled a nejspíš také vnitřní uspořádání, které vám dokonale vyhovuje. Nemůžete se ale občas zbavit pocitu, že je tak trochu „okoukaná“? Pak pro vás máme skvělé řešení!

Oblíbená kabelka tisíckrát jinak

Je to jasná favoritka a jen těžko si bez ní představit den? Taková je správná kabelka! Vejde se do ní vše, co potřebujete. Může být univerzální a hodit se ke všemu, nebo je možná extravagantní a je takovou třešničkou na dortu každého vašeho outfitu. Ať je to tak, nebo tak, možná občas zatoužíte po tom, abyste mohla rychle změnit její vzhled a dodat ji trochu originality. A přesně to vám umožní popruh na kabelku!

Jak ho vybrat tak, aby se z něj skutečně stal doplněk, který budete využívat? Možností máte několik. Jednou z nich je, pokud chcete své kabelce dodat nový, originální nádech. Volit můžete barvu k barvě – tedy pokud máte černou kabelku, vyberte si popruh černý, pokud je vaše kabelka bílá, sáhněte po bílé. Uzdu své fantazii můžete popustit tím, že bude originálnější, než váš standardní. Zkuste třeba pletené varianty, které vypadají velmi efektně!

Druhou variantou je, že chcete svou kabelku oživit. V tom případě sáhněte po popruhu, který bude působit kontrastně. K bílé kabelce zvolte hnědou kůži, k černé kabelce třeba trendy fialkovou. U pastelových barev budou vypadat skvěle jiné pastelové tóny. Zkrátka a dobře – nebojte se vyhrát s celou barevnou paletou! Popruhů na kabelku navíc můžete mít ve své skříni hned několik a střidat je podle nálady, vašeho aktuálního outfitu nebo oblíbenosti. I letitá kabelka tak dostane okamžitě nový šmrnc! 

Pro milovnice originality

Milujete originalitu? Nebojíte se experimentovat, zkoušet nové věci a ráda udáváte nové trendy? V takovém případě se nemusíte bát prakticky vůbec ničeho! Popruh na kabelku může být originální sám o sobě a i z klasické kabelky dokáže udělat hotový módní zázrak. Podívejte se třeba na textilní varianty s různými vzory. Skvěle vypadají ke klasické kůži i tolik oblíbeným volnočasovým látkovým kabelkám. 

attractive woman walking in street in fashionable outfit

Druhou variantou, jak zaexperimentovat, jsou kombinace. Kombinujte nejen popruh s kabelkou, ale klidně i několik popruhů k sobě. Úžasně budou vypadat různé barevné kombinace. Představte si, že na svou černou kabelku připnete jasně růžový a lahvově zelený popruh. Nový a originální doplněk je okamžitě na světě! 

A nemusíte se držet pouze barev! Skvěle vypadají také kombinace různých materiálů – například kůže a textilu. Bez obav připněte na vaši kabelku oba tyto materiály, budou spolu nečekaně skvěle ladit! Stejně tak tomu bude, pokud zamotáte dohromady dva propletené kožené popruhy různých barev. Nebojte se otevřít experimentům, zkoušejte, kombinujte a udávejte nové módní trendy! Popruh na kabelku na MODIVO vám v tom určitě pomůže! 

Přidat komentář