Trendy

Herní novinky pro správné pařmeny

Na herním veletrhu E3 v Los Angeles bylo opět velmi živo, protože vydavatelé se mohli doslova přetrhnout, aby na svou stranu získali co nejvíce hráčů. Novinek bylo opravdu hodně, takže bude rozhodně z čeho vybírat. Podíváme se na zoubek několika hrám, které vás rozhodně dostanou a namlsají k tomu, abyste si udělali čas a pořádně si zapařili.

Mezi prvními, kdo své nejnovější tituly představili, byla firma Electronic Arts. Ta jako vždy nezklamala a přišla s klasikou v podobě sportovních titulů. K tomu samozřejmě nachystala i nějaké novinky.

FIFA 18

Nová Fifa nabídne pokračování příběhu Alexe Huntera, mladého fotbalisty, kolem kterého se v první sezóně spekulovalo o přestupu. Hunter je zpět a spolu s ostatními bude zase pálit jeden gól za druhým a vy to můžete prožívat s ním.

NBA Live 18

Zajímavostí je režim The One. Vytvořte si profíka podle svého, dejte mu obličej, jméno, vybavení i schopnosti, jaké chcete. Nová NBA nabídne možnost zahrát si nejen ligová utkání, ale i pouliční zápasy, kde se hraje pouze o respekt.

Madden 18

V prostředí amerického fotbalu tentokrát sledujete příběh Devina Wadea, zapomenutá star univerzitního fotbalu, snažící se oživit fotbalovou kariéru návratem domů. Za zmínku stojí i oscarový Mahershal Ali, který ztvární Cuttera Wadea, bývalého sportovce a nejspíše i Devinova příbuzného.

Need For Speed: Payback

Další díl oblíbené série se tentokrát opičí po Rychle a zběsile, protože vedle aut se příběh zabývá i jeho hrdiny v podobě tří postav. Tyler, Mac a Jess se spojí s podsvětím proti kartelu The House, který ovládá policii, kasina i zločince.

Star Wars: Battlefront II.

Na tiskové konferenci se rozebírala i připravovaná pecka, která vyjde 17. listopadu a jejíž příběh se odehrává ve velmi vzdálené galaxii. Ponořte se do bitev inspirovaných celou filmovou érou Star Wars.

NHL 18

Další novinka, kterou EA představí teprve 21. června v rámci vyhlašování NHL Awards v Las Vegas. Prezentace ukáže první oficiální video s ukázkami ze hry, novinky, datum, kdy hra vyjde a spoustu dalších informací.

Po EA přišel na řadu Microsoft, jehož konference se zabývala konzolí Scorpio, což je novinka z loňského roku. Ovšem pozadu nezůstala ani s herními tituly, které stojí opravdu za to. Novinky představil i Ubisoft.

Nejvíce tajností bylo kolem novinky Forza Motorsport 7, což bude vlajková loď konzole Xbox One X, vycházející 3. října. Čeká na vás přes 700 aut, 30 prostředí s více než 200 variacemi tratí k závodění.

Cuphead – komiksová skákačka

Cuphea je arkádová akce odehrávající se ve světě stylizovaném do komiksové verze, která vás natolik pohltí, že budete hrát v jednom kuse. Čekají na vás hromady nepřátel, které přináší do hry trochu hektičnosti, ale zase je nemusíte zabít úplně všechny.

Ori je zpět

O tom, že plošinovky rozhodně nevymřeli, se můžete přesvědčit díky Ori and the Will of the Wisps, která vypraví příběh lesního ducha Oriho, s nímž tentokrát opustíme kouzelný les Nibel, abychom odhalili pravdu, kterou skrývá a mohl se tak naplnit jeho osud.

Crackdown 3

Nasedněte do parádního vozítka, které se dokáže měnit, a pusťte se do boje s nelítostnými zločinci. Nejen, že můžete postřílet vše, co vám přijde do cesty, ale zároveň prozkoumat celé město.

Metro Exodus

Vracíme se s Arťomem zpět do post-apokalyptické Moskvy, odkud se dostanete i do ruské divočiny a budete prozkoumávat místní krajinu. Tentokráte se bude hra odehrávat ve všech ročních obdobích včetně kruté nukleární zimy.

Life is Strange: Before the Storm

Přenesete se tři roky zpět před události, které se odehrávaly v prvním díle této série. Budete vzpurnou 16letou Chloe Price, která se začne kamarádit s Rachel, jež jí bude oporou v boji proti démonům ve chvíli, kdy se život Chloe obrátí naruby.

Assassin’s Creed: Origins

Hra vás zavede do Starověkého Egypta, dříve prosperující říše, z níž zůstaly jen ruiny, kde máte možnost prožít příběh prvního assassina i vznik bratrstva Assassinů.

Mezi dalšími vydavateli nesměla samozřejmě chybět Bethesda, jejíž konference je vždy zárukou kvality i mnoha zajímavostí. Dokonce ani studio Arkane, nezahálelo. Navíc loňský Doom a Fallout 4 se dočkal VR verze.

Wolfenstein 2: The New Colossus

Likvidátor nacistů BJ Blazkowicz je zpět poté co přežil souboj s generálem Deathsheadem. Náhle se probouzí v roce 1961 a zjišťuje, že jeho láska Anya je v očekávání dvojčat a pravá akce ze staré školy je na světě.

The Evil Within 2

Vžijte se do role Sebastiana Castellana, detektiva, který spadl až na úplné dno. Jednoho dne dostane šanci n záchranu své dcery, neváhá ani minutu a vyrazí do světa, kde ho budou pronásledovat noční můry, aby se hrabal v temné minulosti poklidného městečka.

Letošní herní novinky byly skutečnou pastvou pro každého nadšeného pařmena. Střílečky, simulátory, skákačky, zkrátka vše, co potěší hráčovo srdíčko. Všechny herní žánry si můžete zahrát na novém Xbox One X.

Nepřehlédněte

Přidat komentář