Tipy

6 triků, které vás na Silvestra vytáhnou z bryndy

Ať už párty pořádáte, nebo jste u někoho na návštěvě, můžete rok 2016 odpálit bez zbytečných komplikací a trapasů. Přečtěte si, jak na to.

1. Final Countdown

balonkyMáte strach, že zapomenete na čas a půlnoc prošvihnete? Tady je tip, jak to pohlídat. Po místnosti rozmístěte balónky očíslované třeba od 8 do 11. A pak přidejte jeden s označením 11,5. Ten z hostů, který si první všimne, že odbila další hodina, má právo prásknout balónek s příslušným číslem a upozornit tak ostatní. Od 11:30 do půlnoci už pak prostě musíte dávat bacha.

2. Ďáblovi skleničky

sklenickaJestliže je mytí nádobí po silvestrovském žůru očistec, vysoké skleničky na šampaňské jsou nástroje pekla. Jak je umyjete, aniž byste u toho ztratili třikrát vědomí? Stačí mít ve spíži rýži. Trochu jí nasypte do každé sklenice, zalijte vodou, přidejte jar, přikryjte rukou a pořádně prošejkujte. Pak už jen vypláchněte a tadá!

3. Odpadková strategie

odpadkyDo košů dejte tři až čtyři pytle na odpadky najednou. Když se jeden naplní, prostě ho vytáhnete a hele – rovnou je tam další! Aby koš pod náporem odpadků moc nezaváněl, pokapejte mu dno vanilkovou emulzí, nebo posypte jedlou sodou. (Máte-li kovový koš, nedělejte to. Může zkorodovat. Nebo dokonce zreznout).

4. Důkazní materiál

predsevzetiDělají si z vás kámoši srandu, protože na Silvestra pokaždé blábolíte o nějakém předsevzetí a na Nový rok už o něm nevíte? Vraťte jim to. Vytvořte speciální fotokoutek, ve kterém každý napíše na papír své novoroční předsevzetí a vyfotí se s ním. Šest tequil a svítání v oknech neomlouvá. Tentokrát se budete smát vy!

5. Korková válka

sampanskeJak na Nový rok, tak…no upřímně málo kdo chce strávit Nový rok na pohotovosti s vyraženým zubem, nebo okem. Radíme vám proto dobře, oželte letos špuntovou kanonádu a při otevíraní překryjte korek utěrkou. Jasně, fontána z bublinek k Silvestru patří, ale tu můžete udělat i tak a všechny tělesné součástky slavících přitom zůstanou na svém místě.

6. Tak tohle bych neposílal, kámo

opilasmsJo, fakt to existuje! Aplikace pohlídá, jestli vaše SMS neobsahuje podezřelé množství nesmyslných slov a stupidních formulací a důrazně vás na to upozorní. Pomůže tak předejít smrtelnému trapasu, zabrání morální kocovině a zachrání tolik vztahů, že by měla být nominovaná na Nobelovu cenu míru. Stáhnout si jí můžete tady: www.drunktextsavior.com

Tak, to je letos z Hacků všechno. Nashle v novém roce, společně ho zvládneme Levou Zadní!

O autorovi

Kateřina Chybová

Kateřina Chybová, na internetu vystupující pod přezdívkou Melinda je blogerka, oddaná knihomolka, závislačka na instagramu a na svých nejbližších. Láska ke knihám ji provází už od dětství. Nejpravděpodobněji ji najdete s nosem zabořeným do napínavé krimi nebo ji potkáte jak na kole sviští s větrem o závod s audioknihou v uších.

Přidat komentář