Tipy

11 hacků, kterými si omotáte svou techniku kolem prstu

Hacky a technika, to je nerozlučná dvojka. Asi proto, že se jí věnuje hodně vynalézavých individuí. Co s věčně zamotanými sluchátky, nebo vybitým telefonem? Sledujte.

1. Zakopáváte o dráty? Ať vám je drží astronaut…

astronaut

2…kterého přišpendlíte k hraně stolu. Stejně jako klíčky od auta.

lego věšák

3. Udržujte ve své elektronice pořádek. Dejte prodlužovačku do horního šuplíku nočního stolku.

šuplík

4. Nevyhazujte použitý post-it lísteček. Nebo ne hned. Můžete pomocí něj konečně dostat ty drobky a prach z klávesnice. Stačí použít jeho lepící část.

klávesnice

5. Máte zdobivou? Tak si vylepšete nabíječku pomocí laku na nehty. Ideálně s třpytkami, průsvitný lak by nebyl taková pecka.

ozdobená nabíječka

6. Potřebujete “vohulit” hudbu? Strčte svůj smartphone do plastového kelímku nebo skleničky a vyrobte si nouzové repráky.

mobil ve skleničce

7. Zabraňte tomu, aby vaše nabíječka na iPhone přišla k úhoně. Stačí, když kolem kabelu omotáte pružinu ze staré propisky. Pak se nezlomí.

nabíječka

8. Už se stalo? Ještě to můžete zachránit. Na poškozený kabel navlékněte ustřižené brčko a přilepte lepenkou. Tadá.

opravená nabíječka

9. Tak jo, váš telefon je bez šťávy, teprve jste ho dali do nabíječky a za chvilku potřebujete odejít z bytu? Nabíjení urychlíte tak, že telefon přepnete do režimu letadlo. Hračka, co?

nabíjení

10. Další způsob, jak uspořádat kabely, tentokrát bez lega. Vezměte klipsy a přicvakněte je na zadní hranu svého stolu. A kabely protáhněte skrz. Jak to, že vás to nenapadlo dřív?

kabely klipsy

11. Věčně zauzlovaná sluchátka patří do stejné kategorie, jako mizející ponožky v pračce. Prostě se to děje a nikdo s tím nic nezmůže. Nebo jo? Zkuste svoje sluchátka namotat na dřevěnou cívku. Nezamotají se již nikdy více. Ale ty ponožky si prostě budete muset hlídat.

sluchátka

Přidat komentář