Móda

Sháníte plavky na tuto sezónu? Víme, jaké jsou trendy!

Znáte to, návrháři nelení a na každou sezónu přicházejí s něčím novým, něčím starým a něčím bláznivým. Letošní léto tomu není jinak, ale musíme uznat, že většina trendů pro sezónu jaro-léto 2017 opravdu stojí za hřích.

Jednodílné plavky

Nuda? Nevkus? Rozhodně ne! Stále častěji se jednodílné plavky objevují nejen na světových molech, ale také na plážích a koupalištích, tedy v opravdových životech obyčejných lidí. Důvodů je hned několik – nahé tělo už není v módě, celkové plavky dokážou opravdu bravurně vykreslit postavu i skrýt její případné nedostatky a na větší ploše se zkrátka ta „móda“ dělá tak nějak líp a na výsledku je to znát.

Typické jsou jednodílné plavky s hlubokým výstřihem, které působí velice žensky a sexy.

kupalniki-maio-blue-life-san-lorenzo

Pokud by to ale pro někoho byla přece jen příliš zahalená varianta, skvělou volbou jsou letos také monokiny. Ty díky různým průstřihům vypadají opravdu originálně, v některých případech dokážou opticky zeštíhlit a přitom jsou odvážným kouskem.

monokini-lila-nikole-x-kruzin-versakini-x-amanda

Dvoudílné plavky

Samozřejmě klasika, kterou vlastní většina dívek a žen. O tom kolik typů a střihů bikin existuje, by se dali psát encyklopedie. My se dnes ale zaměříme pouze na ty, které jsou něčím opravdu zvláštní nebo typické pro tento rok.

Začneme retrem. Často jsou staré trendy v novém kabátku tím nejlepším, co návrháři předvedou. V případě plavek s vysokým pasem se možná o takový případ jedná, minimálně pro určitý okruh dam. Vysoký pas se v tomto případě rovná také vysokému vkusu, a protože tyto modely krásně vyzdvihují ženskost, jsou v poslední době velice oblíbené.

kupalniki-s-vysokimi-trusikami-sinesia-carol

Velmi oblíbeným prvkem módních domů jsou u bikin také třásně a volánky. Jejich éra začala už minulý rok a letos se vyvinula v nespočet stylů. Tyto prvky nejen příjemně oživí a provzdušní i jinak jednoduché modely, ale také dokážou odvést pozornost o případných nedokonalostí vaší figury, a to velice nenásilným způsobem.

kupalniki-s-kistochkami-aguaclara-silvia-ulson

Návrhářské specialitky a výstřelky

Nebylo by to ono, kdyby se v módním průmyslu neobjevilo také něco neokoukaného, ať už to znamená trefu do černého nebo šlápnutí vedle. Tu první kategorii zastupují plavky s takzvanou ohlávkou, tedy otvorem pro hlavu. Dělají se v elegantních i sportovních verzích, a pokud do nich máte vhodnou postavu, opravdu můžete nadělat hodně parády.

kupalniki-halter-blue-life-luli-fama

Co už za takový gól ovšem nepovažujeme, je trend přibližování plavek spodnímu prádlu nebo večerním šatům. Ne, že by to vypadalo až tak špatně, jen se to zkrátka naprosto vymyká naším šatníkům i příležitostem, kam takové „skvosty“ obléct. Posuďte sami …

Každopádně pokud v něčem takovém vyrazíte k rybníku, pozornost máte zaručenou. My bychom doporučovali sáhnout po něčem řekněme jednodušším – letos je opravdu z čeho vybírat.

modnye-kupalniki-leto-2017-novye-trendy-i-modeli_1

vechernie-kupalniki-filthy-haanz-cirone-swim

Další inspirace plavek pro rok 2017

1 komentář

Přidat komentář