Trendy

Huawei Mate 10 Lite – displej, který ohromí

V říjnu nám společnost Huawei představila nejen vlajkové lodě v podobě smartphonů Mate 10 a 10 Pro, ale také Mate 10 Lite, který rozhodně není chudým příbuzným, jak to u těchto slabších modelů bývá. Je totiž vyzbrojen několika prvky, které jsou běžné u „lepších“ telefonů.

Huawei Mate 10 lite

Huawei Mate 10 lite

Rozhodně nemáme v plánu, vám Huawei Mate 10 Lite představovat nějak do detailů, na to slouží recenze, pojďme ale vypíchnout to zásadní, co je u tohoto modelu zajímavé a stojí za pozornost.

Pokud jde o vzhled a konstrukci, tam se v podstatě moc nezměnilo, jedině snad, že byly rozumně zredukovány rámečky na přední straně a mezi ně se napresoval širokoúhlý displej. Na čtečku otisků prstů došlo místo u brady, takže se přestěhovala pod hlavní fotoaparát. Tělo je kovové, takže je aspoň trochu robustnější.

4 fotoaparáty

Co je na tomhle smartphonu velkou novinkou a liší ho od ostatních modelů, jsou celkem 4 fotoaparáty, to kdyby jich bylo málo. Duální foťák je vpředu (13 a 2 Mpx) i vzadu s rozlišením 16 a 2 megapixely. Takže můžete fotit jako o život.

Dá se říci, že má Huawei Mate 10 Lite slušnou výbavičku, přestože patří k levnějším modelům, které seženete už od 10 000 korun. Jestliže tedy nejste nároční a vystačíte si s běžnými funkcemi plus s něčím malým navíc, je tenhle telefon celkem slušná investice.

Přidat komentář