Trendy

HTC U11 life – zlatá střední cesta

Společnost HTC vytáhla do boje celkem se dvěma modely a my se podíváme na ten, který sice patří mezi vyšší střední třídu, ale přesto ho seženete vcelku levně. Ve výbavě má Android 8.0 Oreo a funkce jako hlavní model HTC U11.

HTC U11 life

HTC U11 life

Tenhle brouček je tak trochu choulostivý. Jeho boky jsou maximálně citlivé na stisk, jsou to totiž boky Edge Sense. Má Hi-Res sluchátka HTC USonic, s aktivním potlačením zvuku.

HTC U11 life má velký 5,2″ displej s krytím Gorilla Glasss a také super odolnost, pojištěnou certifikací IP67. Jestliže si rádi pořizujete fotky za každých okolností, vždy a všude, nadchne vás fotoaparát s 16 MPx rozlišením.

Skvělý poměr cena/výkon

S baterií na tom sice není nijak zvlášť dobře, protože disponuje jen kapacitou 2 600 mAh, ale také to není nejhorší. Pod panelem je čtečka otisků prstů s domovským tlačítkem. Na zádech je akrylátové sklo s více vrstvami vysoce reflexních minerálů. Podobně jako u vlajkových modelů je voděodolný (již zmíněná IP67) a nemá 3.5 mm jack, místo něj ho nahradil USB-C konektor a Hi-Res sluchátka Usonis. Co potěší je, že ho rovněž jako jiné levnější modely seženete už do 10 tisíc korun.

Přidat komentář