Móda

Jarní trendy aneb V čem oslníte

Módní trendy pro jaro 2017 vyzdvihují především naši ženskost. V ulicích města budeme vídat pastelové barvy a volánky. Trošku poodhalíme ramena anebo se rovnou ukážeme v celé své kráse v tylových šatech nebo průhledném síťovaném topu.  A samozřejmě nesmíme zapomenout na krajku, protože bez té by to nešlo!

Jen růžová to může být!

Na jaře na sebe největší pozornost strhne růžová barva, není to, ale nijak velkým překvapením z jara ožívají všechny pastelové barvy a růžová je jejich královna. Na pomyslném módním dvoře se budou vyjímat i metalické barvy především zlatá a stříbrná. A co se vzorů týče trochu té rozkvetlé louky přeneseme k sobě do prádelníku.

01

Ženy, které si na podzim oblíbily délku sukně midi mohou jásat, protože midi sukně pofrčí i na jaře.

Volánky a rukávy

Velkým trendem budou výrazné rukávy a bude to trochu divočina – můžete zvolit rozšířené rukávy, průstřihy na ramenou,  nebo rovnou celá ramena odhalit. Není zrovna jednoduché tyto výrazné prvky sladit, ale s trochou citu to určitě zvládnete. Dalším neobyčejným prvkem jara budou volánky. Vzpomeňme na časy, kdy jsme chtěly být princeznami, a v růžových volánkových šatech pobíhaly po zahradě, tuto sezónu se nám sny trochu splní a volánková móda se dostane do ulic.

02

Denim? Ano, prosím!

Nebojte se kombinovat denim s denimem, není to úplně žhavá novinka, ale tahle paráda znovu ožívá. Džínovinu na jaře v ulicích uvidíte hodně, ať už to budou džínové šaty, bundičky nebo třeba džínové botky.

03

Street look

Pokud máte pocit, že na jaře z nás všech budou něžné květinky a nemá z toho radost, nezoufejte, jarní trendy nám nabízí alternativu v podobě street looku. S roztrhanými džíny nikdy nešlápnete vedle a pokud je doplníte stylovými nášivky, máte vyhráno!

04

Tyl vs. Krajka

Tyl i krajka jsou krásnými módními prvky. Pod tylové šaty si vždy berte džíny a triko. A krajku berte spíše jako doplněk než hlavní prvek outfitu.

05

Přidat komentář