Trendy

Nový iPad: proč se o něm nemluví?

apple ipad 2017

Nabídku společnosti Apple nově zdobí iPad. Žádný iPad „X“ ani iPad „XY“, prostě iPad. A proč se tato novinka obešla bez obvyklých tiskových konferencí, oslav a poklon? To není tak úplně jasné. Jasné ale je, že to není žádný průkopnický model, i když parametry jsou dostačující.

iPad tak nějak plynule navazuje na iPad Air 2. generace a oba „bráškové“ jsou si velice podobní. Hlavní rozdíl je ve výkonu, který je u novinky lepší, ale z hlediska celkové nabídky tabletů společnosti Apple, to není žádný velký zázrak.

iPadPro-drawing-750x400

Prodej tabletu iPad začne v průběhu dubna, na našem trhu se ale objeví až ve druhé vlně prodeje, v květnu. Cena by se pak měla pohybovat v rozmezí od 11 do 18 tisíc korun, podle volby internetového připojení a kapacity úložiště (32GB nebo 128GB). Barva nového iPadu je pak stříbrná, zlatá nebo vesmírně šedá. Celkově se zdá, že tento tablet bude jedním ze zástupců škatulky „neurazí – nenadchne“ a vlastně, proč ne? Počkáme si na recenze, ale možná není na škodu v tom posunu všech technologií trochu zabrzdit.

Tip: Nevíte si rady s výběrem tabletu? Testimo.cz připravilo přehledný návod.

Nepřehlédněte

Přidat komentář