Trendy

5 doplňků proti mechanickému poškození iPhonu

iPhone od značky Apple je luxusní zařízení za hodně peněz, je tedy na místě dokoupit nějaké to příslušenství, abyste si ho ochránili před poškozením.

Koupíte-li si telefon za 20 tisíc, nemá smysl šetřit na ochranných krytech, fóliích apod. Samozřejmě jsou uživatelé, kteří se chtějí kochat designem svého telefonu, a tak ho nosí jen tak.

Zde jsme pro vás vybrali 5 doplňků, které ochrání váš iPhone:

Apple Silicone Case

Originální silikonový kryt od Applu je klasika. Koupíte ho v každém APR a eshopu. Silikon přesně objímá tlačítka hlasitosti, tlačítko spánku/probuzení a křivky iPhonu 6s nebo iPhonu 6, aniž by mu přidával na objemu. Vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna pomáhá iPhone chránit. A vnější hedvábně jemný povrch silikonu se příjemně drží.

Bohužel cena není už tak skvělá. Za kryt pro iPhone 6s Plus zaplatíte okolo 1 200 Kč.

Leather Case

Kožená stylovka od Applu, kterou nic nezkazíte. Pokud chcete punc luxusu, není nad čím váhat. Vyrábějí se z hladké, speciálně činěné evropské kůže. Kryt iPhone 6s Plus nebo iPhone 6 Plus dokonale obepíná, a tak je telefon i v krytu neuvěřitelně tenký. Vnitřní výstelka z jemného mikrovlákna pomáhá iPhone chránit. A barva na vnější straně proniká hluboko pod povrch, protože barvivo je vpravené přímo do usně.

iphone_5s_leather_cases

Cena je opět trochu jinde, okolo 1 300 Kč pro iPhone 6.

Ochranné sklo na displej

Ochranným fóliím už dávno odzvonilo, teď frčí ochranná skla. Ta dokáží zabránit rozbití displeje tím, že absorbují náraz při pádu telefonu. Mnoho výrobců dává dokonce na sklo doživotní záruku –rozhodně se vyplatí. Hlavní výhodou skla je materiál, který je příjemný na dotyk, a nepoznáte tak, že na displeji vlastně něco máte.

136-6

Ochranné sklo pořídíte v rozmezí desítek korun až za hranicí tisícovky. My bychom ale volili zlatou střední cestu okolo 600 Kč.

Ballistic Tough Jacket Maxx

Jestli vyrážíte se svým iPhonem do přírody, hrozí neustále nebezepečí, že se poškodí. Přijde průtrž mračen, spadne vám do bláta, a nedej Bože, když vám vypadne při lezení po skalách.

V takovéto situaci musíte pořídit nějaké outdorové pouzdro, které váš telefon dokonale obrní. Sice pak iPhone vypadá jako tank, ale je prostě v bezpečí. My jsme pro vás vybrali pouzdro Ballistic Tough Jacket Maxx, které kompletně obepne tělo iPhonu, a navíc zakryje i displej. Chrání tak i proti prachu, nečistotám apod.

ballistic-tough-jacket-maxx-iphone-6-plus-6s-plus-case-black-1c8

Tough Jacket seženete za 600 Kč.

Záslepky konektorů

Jelikož Apple nedělá své telefony vodotěsné ani prachuvzodrné, po chvíli používání se vám v 3,5mm jack konektoru a Lightning konektoru usadí prach a nečistoty. Zbavit se jich je snad nemožné.

2pcs-3-5mm-Earphone-Jack-Plug-Stopper-Cap-Charger-Dock-Anti-Dust-Plug-for-iPhone-6

Stačí si ale za pár korun objednat tzv. záslepky konektorů, kterými ochráníte jak 3,5mm jack, tak i Lightning zdířku. Záslepky navíc zabrání, aby se do telefonu konektory dostala voda.

Přidat komentář