Trendy

Soutěž o COOL PHONE a 2x COOL SPEAKER od Accent

Jdete trochu s křížkem po funuse. Soutěž už skončila, známe své vítěze.

Ve sprše si s reprákem COOL Speaker zazpívají:

paní Gertruda V. z Ostravy a pan Zdeněk L. z Prostějova.
A hlášky Jana Dolanského z Primy COOL si z nového smartphonu poslechne:

pan Miroslav z Plzně.

Gratulujeme!

Občas budeme i o něco soutěžit. Ano, například teď. Až do 1. ledna se můžete ucházet o tři epesní ceny, které nám věnovala společnost Accent:

1. cena – COOL PHONE, plný Prima hlášek

COOL PHONE je výsledkem spolupráce značky ACCENT s televizí Prima COOL. Znáte ty vtipné komentáře mezi jednotlivými pořady? Ve stejném duchu se vám bude hlásit COOL PHONE. Jako vyzváněcí melodie mu totiž slouží série originálních hlášek, namluvených ikonickým hlasem Primy COOL, Janem Dolanským. Na zadním krytu telefonu je navíc logo COOLu a unikátních je i 20 COOL tapet. Stylovka.

Víc se o telefonu dozvíte tady: Accent COOL PHONE

coolphone

reprakaccent

2. cena – COOL SPEAKER, který si zpívá ve sprše

Šmrnc má i druhá cena. Zejména pro skalní milovníky hudby. Jedinečný voděodolný reproduktor Accent COOL SPEAKER si vezmete i na místa, o kterých se vám ani nesnilo. Chcete poslouchat svojí oblíbenou hudbu i ve sprše? Není problém. Vzít si ho do parku, na pláž nebo jen tak někam na výlet? Jasně! Kam se hrabe hudba z mobilu nebo různá chrastítka. Accent COOL SPEAKER je malý, bezdrátový, ale svým výkonem a čistotou zvuku se skvěle zvládnutými výškami a basy vás ohromí. A navíc se umí proměnit v hands-free.

Další čtení najdete zde: Accent COOL SPEAKER

Chcete je? Tak nespoléhejte na Ježíška a vezměte to do vlastních rukou. Stačí, když splníte drobnou podmínku a odpovíte na jednu otázku:

Začněte sdílením soutěže na svém Facebooku. To je ta podmínka. Nic víc.

[easy-social-share buttons=“facebook“  style=“button“]

A teď soutěžní otázka:

Pokud odpovíte správně, stačí si jen počkat na trochu štěstí. 500. a 1000. správná odpověď bude odměněna Cool Speakrem a ten, kdo se trefí 8888. v pořadí, se může těšit na Cool Phone.

Tak hodně štěstí!

Jo, ještě trochu té byrokracie na závěr.

Obecná pravidla:

1. Soutěž probíhá od 15.12.2015 do 1.1.2016. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázku, která jsou umístěny na soutěžní stránce.
2. Výherci budou kontaktováni na zadaný email dne 5.1.2016
3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
4. Výhercem v soutěži Srovname s.r.o. prvního reproduktoru se stane 500. správná odpověď. Výhercem druhého reproduktoru se stane 1000. správná odpoveď. Výhercem mobilního telefonu se stane 8888. správná odpověď.
5. Při osobním předání výhry je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného e-mailu, který informuje o výsledku soutěže.
6. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
7. Pokud výherce do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí převzetí výhry a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vybrána další správná odpověď v pořadí. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena tak následně propadá ve prospěch organizátora.
8. Soutěže se člověk může zúčastnit pouze jednou.
9. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se aktivit Srovname s.r.o. a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

4 komentářů

Přidat komentář