Trendy

Huawei P10 – mistr ve focení

Huawei P10

Další novinkou ve smartphone sféře je kůň ze stáje Huawei, s označením P10. Co se týče vlastností a příslušenství, nemá se telefon, za co stydět. Dobrý výkon, to je už téměř samozřejmé plus, tvrzené sklo by mělo být natolik odolné, že by vás mohlo ušetřit koupě nevzhledného pouzdra, stereo reproduktor, čtečka otisků prstů, duální fotoaparát, …

Právě poslední položka v seznamu – foťák je hlavním tématem, co se P10 týče. Proč? Dost možná je totiž ten nejvychytanější, který se aktuálně na trhu vyskytuje. Další z duálních zástupců moderní doby, byl vytvořen pod záštitou proslulé značky Leica, což už samo o sobě ledacos naznačuje.

Nebudeme ale chodit kolem horké kaše a hezky vám neservírujeme, v čem jsou přednosti focení s „pé-desítkou“? Výrobce slibuje profesionální portréty, dokonalé selfie snímky, atmosférické černobílé fotografie i režim pro profíky, který umožní naprostou kontrolu nad fotografickými parametry.

huawei-p10

Recenze necháme na uživatelích samotných, ale pokud je pro vás focení koníčkem či vášní, zdá se, že máte po čem sáhnout. Prodej byl již zahájen a cena se pohybuje kolem 15 tisíc korun.

Nezapomeňte navštívit

Přidat komentář