Trendy

Nová Nokia 3310: legenda v lepším kabátku

Zní to trochu jako vtip, ale o ten se rozhodně nejedná. Nokia letos opravdu vyšla s reinkarnací modelu, který zná snad každý ve věku 25+. Někdo návrat legendy považuje za bláznovství, jiní za dokonalou strategii firmy. Obrázek si udělejte sami.

Nová Nokia 3310 je klasický tlačítkový mobil. Těch se údajně ve světě stále prodává velké množství, a tak je v této kategorii jistě velkým želízkem v ohni. Z původního vzhledu telefonu zůstal asi jen podobný tvar, ale mimo to se může chlubit také dlouhou výdrží baterie, která je moderním přístrojům cizí. Fotoaparát má rozlišení 2 megapixely a nechybí ani slot pro MicroSD kartu. S novinkou 3310 je tedy možné kromě telefonování a psaní SMS také fotit a poslouchat písničky. Navíc cena 1 300 Kč je skoro stejně neodolatelná, jako touha zahrát si hada, který je samozřejmě součástí herní nabídky.

Říkáte si, proč? „Na vině“ bude zřejmě geniální marketingový tým. Tento přístroj totiž například na největším veletrhu mobilní techniky MWC zastínil všechny ostatní. Mluví se o něm všude a už jen ze zvědavosti či nostalgie si o něm shání informace snad každý druhý. Dost možná to byl váš první mobil a teď to může být první telefon vašich dětí. Ach …

Novou Nokii 3310 nekoupíte v obchodech Alza, Mall, Datart, Euronics, Kasa a dalších..

Přidat komentář