Trendy

5 nejlepších tlačítkových telefonů

Nokia 230

Dnešní článek je pro zastánce klasických telefonů, kteří nemusí sledovat stále nové aktualizace aplikací a kde se co mihne na dotykovém displeji. Výhody však stále mají. Mají většinou vysokou výdrž baterie, jsou malé a lehké. Pojďme se podívat na nejlepší kandidáty této kategorie.

Alcatel Onetouch 2012D

Elegantní véčko, které vzhledem připomíná dobu minulou, ale nabízí mnoho současných novinek – dvě SIM, vestavěná 8GB paměť a zvládá Bluetooth příslušenství. Je v nabídce ve zlaté nebo konzervativní hnědé.

Alcatel Onetouch 2012D

Více o Alcatel Onetouch 2012D

Cat B25

Už název značky napovídá, že se jedná o odolný telefon s krytím IP67. Je vhodný do mrazu, vydrží i pády a hrubé zacházení. Přes všechny tyto odolné doplňky se jedná stále o obyčejný telefon na dvě SIM, s vnitřní pamětí 8 GB a Bluetooth. Vnitřní paměť lze však snadno rozšířit pomocí microSD karty.

Cat B25

Více o Cat B25

Nokia 230

Sice telefon nese jméno finské značky Nokia, ale reálně za ním stojí firma Microsoft. Jednoduchý a přitom hezký telefon s kovovými zády a rozšířením o microSD kartu. Dále nabízí i Bluetooth a baterii, která vydrží až 27 dní v pohotovostním režimu. Koupit je možné i duální verze SIM.

Nokia 230

Více o Nokia 230

LG Wine Smart

Tento telefon je výjimečný, i když vapadá jako obyčejné véčko, tak uvnitř běží systém Android a je k dispozici i dotykový displej. Můžete tak rozšířit telefon o mnoho aplikací. Uvnitř tohoto nenápadného těla dříme Wi-Fi, LTE, Bluetooth i GPS. Můžete vybírat z modré nebo barevné verze.

LG Wine Smart

Sencor Element P021

Sencor nabídne telnký a lehký telefon klasické konstrukce, který zaujme hlavně nízkou cenou. Přístroj zvládá dvě SIM karty a rozumí si s Bluetooth příslušenstvím. Dejte si pozor ale na nižší výdrž baterie, která má kapacitu jen 500mAh.

sencor-element-p021

Více o Sencor Element P021

Nokia 216 (Novinka)

Pravděpodobně poslední tlačítkový telefon pod záštitou společenosti Microsoft. To je Nokia 216! Jde o klasický nedotikový telefon s 2,4 palcovým displejem. Obsahuje 2 fotoaparáty a v nabídce je jak varianta s 1 SIM, tak dual SIM.

nokia-216

Více o Nokia 216

2 komentářů

Přidat komentář